Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_o57nlfn2jooectr5nn89eam4h3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Водії зняли на відео, як черкаські даішники беруть хабарі
Присутність у мережах:
11:57 Середа, 08 грудня 2021 року
Мультимедіа

Водії зняли на відео, як черкаські даішники беруть хабарі

В інтернеті з'явилося відео, зняте в Золотоноші Черкаської області, на якому відображені кілька фактів отримання хабарів співробітниками ДАІ.

На записі, опублікованій на YouTube — каналі Типові Черкаси, чітко видно, як на посту ДАІ на трасі Золотоноша — Умань працівники ДАІ зупиняють автобуси і, відвівши водіїв у бік, отримують від них якісь папірці, які потім ховають у кишені, озираючись по сторонам.

Автор відео, який вів зйомку з автомобіля, припаркованого неподалік, дуже жваво в іронічній формі коментував все, що відбувається в кадрі.

Варто відзначити, що через кілька днів після публікації ролика прокуратура Черкаської області почала кримінальне провадження за фактом отримання хабарів у відносинах знятих на відео співробітників ДАІ. В даний час з'ясовуються всі обставини події, проводиться досудове розслідування.

УВАГА: ВІДЕО містить ненормативну лексику.

 
Error