Присутність у мережах:
02:55 П'ятниця, 26 травня 2017 року
Новини та події

Новини та події

Останні новини

 • Поліція «По-новому», кадри «По-старому»

  29.03.2016 11:18

  Ще один привід для нашої влади замислитись над кадрової політикою. Хоч в прислів'ї і говоритися, що старий кінь борозни не псує, але це ніяк не пов'язано з побудовою антикорупційного менталітету нових співробітників правоохоронних органів. Таким чином можливо вимога більшості «новостворених посад» щодо наявності стажу державною служби – є першою ознакою руху не в тому напрямку?

 • НАБУ запрацював. Перші провадження передані до суду

  17.03.2016 16:45

  НАБУ пішло у перший клас школи боротьби с корупцією. Перед агентством стоїть не проста робота та випробування з року в рік по переходу у старші класи. Результати навчання «першокласника» буде видно тільки через певний час. Є надія, що наш «першокласник» стане відмінником у навчанні та стане прикладом для інших

 • За що можна вимагати хабар у 100 тисяч доларів?

  14.03.2016 22:25

  Прийшла весна, зимові запаси закінчилися, організм відчуває нехватку вітамінів. Деякі можновладці вирішили поповнити запаси за рахунок звичайних громадян. Ціни сьогодні європейські, а зарплатня як і була таки і залишилась. Таким чином наші «хабарники» бачать лише тільки один вихід – брати, навіть якщо чуже. Що скаже на це Феміда, покаже час.

Більше у розділі

Останні статті

 • 7 НАЙОРИГІНАЛЬНІШИХ МЕТОДІВ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

  17.10.2015 15:19

  1. В Індії, де хабарництво є практично нормою і будь-які питання вирішуються за участю посадових осіб, громадською організацією по боротьбі з корупцією «П'ята колона» в 2010 році була випущена купюра, якою пропонується розраховуватися з вимагачами. Виглядає ця банкнота так само, як звичайна, але замість напису «підробка грошей переслідується законом» мається попередження – «хабарництво переслідується законом». Купюра має номінал нуль рупій. За повідомленнями представників «П'ятої колони», товариство з ентузіазмом сприйняло цю ідею, і тираж банкнот розійшовся дуже швидко.

 • Поки йде реорганізація органів МВC не забувайте прості правила протистояння незаконним діям міліції

  09.09.2015 12:04

  Законом України «Про міліцію» передбачено, що діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з громадськими організаціями та населенням.

 • Перестрілка, контрабанда – сюжет у Мукачеві по замовленню «Голівуду»

  15.07.2015 15:17

  Недавні події у Мукачеві заставили кожного громадянина України замислитись над тим, що зараз відбувається у нашій країні. Що потрібно робити аби почувати себе безпечно? Хто каже правду? Свою думку висловив письменник Андрій Любка.

Більше у розділі

Журналістські розслідування

Більше у розділі