Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_3umavvno9sns2oett4ta6dkpm4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Азаров наказав міністерствам терміново подолати корупцію в Україні
Присутність у мережах:
16:33 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

Азаров наказав міністерствам терміново подолати корупцію в Україні

30.10.2013 22:45 2982
 
Азаров наказав міністерствам терміново подолати корупцію в Україні

Уряд займеться підготовкою законопроектів по боротьбі з корупцією. Прем'єр -міністр України Микола Азаров доручив Мінекономіки, Міністерству доходів і зборів, МВС і ФДМ зайнятися розробкою законів щодо захисту прав власника.

Раніше громадськість засудила урядовий законопроект по боротьбі з корупцією і зажадала від Кабміну доопрацювати зазначений документ.

Азаров заявив, що потрібно продовжити дерегуляцію та створення інвестиційно привабливого клімату в Україні . Для цього " уряд повинен зосередитися на підготовці законопроектів щодо захисту права власності", - заявив він.

Зараз в Україні права власників не захищені належним чином і " ще фіксуються окремі й нахабні факти рейдерських захоплень", зазначив прем'єр -міністр. Азаров переконаний, що найголовніше, це отримати довіру інвесторів, тоді країна отримає економічний прогрес .

"Завтра Україна повинна бути визнана країною, де навіть подумати не можна буде про те, щоб можна було щось забрати у власника", - заявив він.

"Корупція буде завжди - людина по натурі до неї схильний"

Азаров підкреслив: "Вся регуляторна система повинна бути спрямована на захист власника ... Вимагаю від Мінекономіки, Міністерства доходів і зборів, МВС і ФДМ системно працювати над цим".

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error