Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_k4dtbnc4ojl4f5me8fq6cjcss2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
"ДемАльянс" запропонував 50 тис. грн нагороди за корумпованого мера Феодосії
Присутність у мережах:
19:04 Вівторок, 19 жовтня 2021 року
Новини та події

"ДемАльянс" запропонував 50 тис. грн нагороди за корумпованого мера Феодосії

19.07.2013 12:20 2473
 

Політична партія "Демократичний Альянс" пропонує 50 тисяч гривень тому, хто доведе корупцію мера Феодосії в суді. Про це повідомив голова кримського осередку партії Сергій Мокренюк, передає УНН.

"Винагороду 50 тисяч гривень зможе отримати феодосієць, який доведе корупцію нашого мера в суді. Якщо у вас є факти зловживань чинної влади, документи, інші докази - звертайтеся до нас, ми допоможемо вам з юридичною підтримкою в судах та правоохоронних органах, і якщо суд визнає мера корупціонером - ви отримаєте винагороду 50 тисяч гривень", - сказав голова кримської організації Сергій Мокренюк.

Він також зазначив, що ідея цієї кампанії мотивувати людей не боятися влади і активно боротися з корупцією.

"Багато хто вважає, що корупція - це проблема влади. Насправді, це наша проблема, тому крадуть наші гроші. Я сподіваюся, що винагорода допоможе подолати страх і почати боротися з корупцією у Феодосії", - заявив С. Мокренюк.

Він також повідомив, що кошти на винагороду партія виділяє з публічно зібраних в 2012 році 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, в 2012 році політична партія Демократичний Альянс публічно збирала кошти на заставу для участі у виборах до Верховної Ради. Зібраних коштів не вистачило для участі у виборах, і партія пообіцяла витратити їх на боротьбу з корупцією в Україні.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error