Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_m60vm26k5ktf5la68jkg10rk53, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Державу потрібно позбавити «хабароємних» функцій, - нардеп
Присутність у мережах:
18:32 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

Державу потрібно позбавити «хабароємних» функцій, - нардеп

06.03.2011 18:28 2433
 
Ключові слова:
Державу потрібно позбавити «хабароємних» функцій, - нардеп

З держави потрібно зняти «хабароємні» функції, заявив в ефірі «Шустер Live» 4 березня народний депутат від НУНС, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

 «Напрями – абсолютно чіткі. Найперше – це зняти з держави хабароємні функції, взагалі обмежити функції держави так, щоби ці брудні клешні не втручалися в те життя, яке без неї абсолютно нормально регулюється. Ключове слово – «дерегуляція», там, де тільки можна, бо це – дозволи, ліцензії, документи, і так далі», - зазначив А.Гриценко.

З думкою про те, що саме такі положення потрібно закладати в антикорупційне законодавство, погодився і голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко.

«Давайте заберемо чиновника від людини, давайте заберемо митника від спілкування з кожним контейнером», - додав В.Наливайченко.

Інша проблема, на яку вказав Анатолій Гриценко, це те, що в існуючому антикорупційному законопроекті чиновник може за отримання хабара отримати покарання у вигляді штрафу. Чиновники, за його словами, просто відкуповуються від покарання.

Втім, ключовим у боротьбі з корупцією, за словами нардепа, є моральний стержень кожної людини.

  • Роздрукувати
  • Відправити на E-Mail
  • Checkbox – программный РРО для вашего бизнеса.
закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error