Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_e8v6bfdfg2kbkvr7cvplajh8q2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Іноземні інвестори все частіше скаржаться на українські суди і корупцію
Присутність у мережах:
19:41 Вівторок, 19 жовтня 2021 року
Новини та події

Іноземні інвестори все частіше скаржаться на українські суди і корупцію

16.07.2013 14:15 2494
 
Іноземні інвестори все частіше скаржаться на українські суди і корупцію

Скарги іноземних інвесторів на неможливість захистити свої законні інтереси в Україні і корупцію в судах почастішали. Про це сьогодні журналістам заявила виконавчий директор Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Анна Дерев'янко, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

"Банально, але це факт і це чесно. Корупція всюди, включаючи судову систему. І цього року ЄБА відчуває більшу кількість звернень з боку своїх членів, саме з питань неможливості захистити свої законні інтереси в судах. Чому? Тому що є питання корупції", - сказала Дерев'янко.

Водночас, за її словами, індекс інвестиційної привабливості України, складений Європейською Бізнес Асоціацією, у другому кварталі 2013 року зріс на 0,04 бала, склавши 2,16 балів із п'яти можливих. При цьому 40% опитаних вважають, що інвестиційний клімат в Україні залишається на колишньому рівні.

Нагадаємо, Європейська бізнес асоціація в червні провела дослідження привабливості бізнес-клімату України за участю 144 топ-менеджерів членських компаній Асоціації.

Джерело: Gazeta.ua

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error