Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_9dq0esn4lgseh9qujabkiffoo0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
На Вінниччині лікар вимагав хабар у пенсіонера
Присутність у мережах:
16:48 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

На Вінниччині лікар вимагав хабар у пенсіонера

10.09.2013 14:33 2252
 
На Вінниччині лікар вимагав хабар у пенсіонера

podrobnosti.ua

Лікар однієї з лікарень Вінницької області вимагав хабар у пенсіонера за надання необхідних документів. Правоохоронці затримали порушника, хоча той встиг заховати гроші у парасольці. — пише ZIB

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали працівника медичної установи за вимагання неправомірної вигоди.
Голова лікарської консультативної комісії з визначення групи інвалідності однієї із районних лікарень Вінниччини вимагав від громадянина пенсійного віку, інваліда третьої групи, гроші за оформлення йому документів на отримання права перебування в черзі на безкоштовний автомобіль.

3 вересня ц.р. співробітники СБУ затримали лікаря «на гарячому» після одержання від громадянина 3200 доларів США. Гроші правопорушник встиг сховати у парасольці.

За цим фактом прокуратурою Вінницької області здійснюються слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error