Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_bvkud0ollo3fnlnjp3jds36cc4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Обов’язкові техогляди автомобілів можуть повернутися
Присутність у мережах:
12:36 Середа, 08 грудня 2021 року
Новини та події

Обов’язкові техогляди автомобілів можуть повернутися

15.08.2013 12:41 1972
 
Ключові слова:
Обов’язкові техогляди автомобілів можуть повернутися

Техогляди автомобілів, що відзначалися у минулому великим рівнем корумпованості, в Україні знову стануть обов’язковими після набуття чинності угоди про асоціацію з Європейським Союзом, пише сайт LB.UA.

За даними газети «Капітал», така норма міститься в доповненнях до договору, проект якого оприлюднений на сайті уряду.

Через рік після набрання чинності документа Україна повинна буде впровадити обов’язковий техогляд автомобілів, що використовуються в міжнародних вантажних перевезеннях, через три роки – для транспорту, який здійснює міжнародні пасажирські перевезення, через п’ять років – для всіх інших машин.

Легкові автомобілі повинні будуть проходити перевірки через чотири роки після початку експлуатації і далі кожні два роки. Як і хто буде проводити огляди, не уточнюється.

Нагадаємо, обов’язкові техогляди всіх легкових автомобілів, не задіяних у комерційних перевезеннях, були скасовані в 2011 році. Ініціатором скасування був Президент Віктор Янукович.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error