Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_j9u3lklhnb8teb1t24d0ova0e3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Після Нового року Віктор Янукович почне війну з корупцією
Присутність у мережах:
16:23 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

Після Нового року Віктор Янукович почне війну з корупцією

27.12.2013 14:52 5853
 
Після Нового року Віктор Янукович почне війну з корупцією

Президент України Віктор Янукович має намір боротися з корупцією в правоохоронних органах та посилити відповідальність посадових осіб за корупційні діяння. Про це він сказав на засіданні Ради регіонів.

"Одним словом, потрібно оголосити рішучу війну корупції, - сказав Віктор Янукович. - Ми відразу після нового року будемо збиратися окремо з цього питання, і будемо ставити його, як кажуть, руба". Президент пообіцяв створити гарячу лінію для громадян і підприємців. "І хто попадеться, як кажуть, під ці ножиці, я їм не заздрю​​", - сказав Президент. 

Глава держави відзначив, що, в першу чергу це стосується правоохоронних і контролюючих органів. У ході свого виступу про боротьбу з корупцією, він зупинився і сказав: "Я бачу у деяких тут якісь посмішки, щоб вони, як то кажуть, у вас не були останніми".

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error