Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_l8tllvpe9icsk7f60e67f4adu6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Президент назвав боротьбу з корупцією одним із головних завдань влади
Присутність у мережах:
18:25 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

Президент назвав боротьбу з корупцією одним із головних завдань влади

22.09.2013 22:34 2488
 
Президент назвав боротьбу з корупцією одним із головних завдань влади

Україна удосконалює законодавство у сфері боротьби з корупцією, що є однією з головних завдань влади. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі, повідомляє прес-служба Глави держави - передає ForUm.

«Удосконалення законодавства щодо боротьби з корупцією - це головна наша мета. Ми будемо застосовувати системний підхід і йти цим шляхом. Безумовно, тут і реформування системи правоохоронних органів, імплементація Кримінального процесуального кодексу, прийняття нового закону про прокуратуру. Всі ці питання сьогодні на порядку денному, і ми над ними працюємо », - сказав Президент.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович доручив підготувати засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому розглянути питання боротьби з корупцією.

 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error