Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_vr1cm2v0ang5v07v9cnf467dc1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
У Партії регіонів сумніваються в антикорупційній готовності нардепів
Присутність у мережах:
17:48 Вівторок, 21 вересня 2021 року
Новини та події

У Партії регіонів сумніваються в антикорупційній готовності нардепів

01.03.2011 18:18 2695
 
Ключові слова:
У Партії регіонів сумніваються в антикорупційній готовності нардепів

У четвер, 3 березня, Верховна Рада планує приступити до розгляду закону про антикорупційну діяльність, але в Партії регіонів сумніваються, що він буде прийнятий.

Про це заявив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, повідомила партійна прес-служба.

"Вчора збиралися всі фахівці - керівники фракцій та голова парламенту - обговорювали всі моменти, пов'язані з ухваленням цього законопроекту. Враховуючи, що закон носить дуже складну складову і стосується практично кожної людини в нашій державі, ми його будемо розглядати в другому читанні", - зазначив Єфремов.

Політик не виключив того, що у разі неможливості остаточно прийняти цей документ у другому читанні, він може бути відправлений на доопрацювання на третє читання або на повторне друге читання.

"Залежно від того, наскільки конструктивно ми відпрацюємо у четвер", - уточнив "регіонал".

Нардеп не виключив також варіант, що 3 березня закон буде прийнятий. У той же час, він назвав такий сценарій розвитку подій малоймовірним.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error