Присутність у мережах:
05:15 Четвер, 28 травня 2020 року
Новини та події

В Україні рівень корупції зріс майже на 60%

11.03.2011 09:06 1596
 
Ключові слова:
В Україні рівень корупції зріс майже на 60%

Україні більш ніж удвічі зріс рівень корупції. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління у боротьбі з організованою злочинністю МВС України Едуард Федосов, слова якого наводить прес-служба МВС.

«Нині найпоширенішим із корупційних злочинів у нашій державі залишається хабарництво, - зазначив Федосов. - Таких злочинів задокументовано у цьому році майже на 60% більше (85 проти 54 у минулому році, - ред.)», повідомляють «Українські новини».

За словами керівника ГУБОЗ МВС України, загальна сума отриманих хабарів становить 12 млн 620 тис. гривень, а середня - 177 тисяч гривень. Найбільша сума хабара, яку вимагали зловмисники, - вісім мільйонів гривень.

Так, у Запоріжжі викрито колишнього мера одного із міст, який під час перебування на посаді вимагав хабар у сумі восьми мільйонів гривень за визнання права власності приватного підприємця на майновий комплекс і неперешкоджання здійснення ним підприємницької діяльності.

У сфері земельних відносин викрито 91 злочин. Із них майже кожен четвертий - хабар (24). Встановлено і 327 гектарів земель, що перебували у незаконному обігу. Власникам поки повернуто 90 га.

"ForUM"

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!