Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_jrrgdjl7kk2qdqa8h8brr8br31, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Змінюється алгоритм дій щодо запобігання та виявлення корупції
Присутність у мережах:
16:49 П'ятниця, 17 вересня 2021 року
Новини та події

Змінюється алгоритм дій щодо запобігання та виявлення корупції

04.09.2013 18:50 2121
 
Змінюється алгоритм дій щодо запобігання та виявлення корупції

cit.ua

4 вересня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянута і схвалено розроблену Міністерством юстиції Постанову КМ України «Питання запобігання та виявлення корупції». 

«Алгоритм дій щодо запобігання та виявлення корупції в Україні змінюється. Ці зміни буде зроблено в тому числі завдяки проведеним консультаціям із експертами ЄС та міжнародної організації ГРЕКО. Планується забезпечити обов’язкову наявність підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, в межах загальної чисельності відповідних державних органів. Також рекомендується утворити відповідні підрозділи в органах місцевого самоврядування», - так прокоментувала Міністр юстиції України Олена Лукаш. 

Уповноважені підрозділи чи особи з питань запобігання та виявлення корупції займатимуться перевіркою декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, а також здійснюватимуть контроль за дотриманням законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Постанова містить також низку інших положень, спрямованих на узгоджене та ефективне функціонування антикорупційної системи. Йдеться про приведення низки постанов Уряду у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики».

Зміни стосуються, зокрема, запровадження антикорупційної експертизи нормативно-правових актів органів виконавчої влади при здійсненні їх державної реєстрації, доповнення переліку документів, що зберігаються в особових справах службовців, копією довідки про раніше проведену спеціальну перевірку, переліку органів, які надають інформацію, та обсягу інформації для підготовки щорічного звіту про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції тощо.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error