Присутність у мережах:
15:54 Четвер, 21 вересня 2023 року
Інформаційно-просвітницька робота

17 грудня в Києві пройде V Національний фестиваль соціальної реклами, топ-темою якого є "Держава без корупції"

Протягом п’яти років в Україні проходить Національний фестиваль соціальної реклами, яка широко використовується у світі з метою сприяння формуванню небайдужого ставлення громадськості до найбільш болючих питань сьогодення. У цьому році за ініціативи Урядового уповноваженого топ-темою фестивалю обрано - «Держава без корупції».  Його головною метою є донесення до широкого кола громадськості, через творчі роботи учасників фестивалю, заклик щодо неприйнятності корупційних взаємостосунків влади та суспільства, демонстрація основних загроз та наслідків від корупційних правочинів для майбутнього нації.

Під час Фестивалю, який проходитиме під патронатом Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики А. Й. Богдана, разом з  тематикою нетерпимості до корупції буде також висвітлено найбільш актуальні проблеми сучасної України.

Очікується, що своїми креативними роботами учасники творчого конкурсу привернуть увагу громадськості до найважливіших соціальних проблем, а у заході візьмуть участь здебільшого молоді соціально активні люди.

Кращі роботи на тему «Держава без корупції» будуть відзначені Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики й використовуватимуться у подальшій інформаційній компанії щодо формування негативного ставлення до корупції.

«Загальновідомо, що корупція призводить до економічних втрат, політичної нестабільності, подекуди навіть загрожуючи існуванню держави, - говорить Андрій Богдан. – Сьогодні,  навеликий жаль, суспільство толерує корупцію. Для нас це є свідченням  потреби нації у кардинальних змінах, шляхом пошуку каналів донесення до широкого загалу єдино - вигідної моделі життя не корупційної. Тому запровадження соціальної реклами, у цьому контексті, може стати дієвим інструментом для українського суспільства на шляху до побудови доброчесності» - зауважив він.

Загалом, на конкурс Фестивалю в цьому році, який оцінюється за 12 номінаціями, подано понад 700 робіт з усіх регіонів України. У цьому році Фестиваль став відкритим та міжнародним.  Серед зарубіжних учасників у ньому беруть участь представники Росії, Білорусії, Словенії.

Цього разу Фестиваль готує для своїх учасників і гостей чимало цікавих зустрічец під час проведення круглого столу, майстер-класів та заходів для преси. У новому форматі буде представлено й експозицію конкурсної соціальної реклами.

Відкриття V Національного фестивалю соціальної реклами відбудеться 17 грудня 2010 року об 11:00 за адресою: м. Київ, Клуб Кабінету Міністрів України, вул. Інститутська, 7

 

 

БРИФІНГ ДЛЯ ЗМІ

17 грудня 2010 року о 15:30 в рамках проведення Круглого столу, який присвячено проблемам та тенденціям розвитку соціальної реклами в Україні відбудеться брифінг для ЗМІ.

Акредитація на подію за тел: 256-67-33; 050-592-65-94.

Місце проведення: Зала Урочистих подій Клубу Кабінету Міністрів України за адресою: Київ, вул. Інститутська, 7