Присутність у мережах:
22:44 Неділя, 21 липня 2024 року
Інформаційно-просвітницька робота

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ УКРАЇНСЬКІ СІМ'Ї!

Під патронатом заступника Міністра Кабінету Міністрів - Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики А. Й. БОГДАНА відбувся Шостий Український студентський фестиваль реклами. Володарем 1-го місця та Гран-прі 6-го УСФР стала професійно-трендова по виконанню робота – відеоролик "Привіт!", виконаний на головну соціально-відповідальну тему фестивалю "Подолаємо корупцію разом".

За свою роботу випускник Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету Смук Андрій отримав нагороду та почесну грамоту переможця фестивалю.

Загалом, на суд журі та глядачів було представлено 568 студентських  робіт соціальної реклами з 14 номінацій. У їх числі – учасники зі всіх регіонів України, а також представники Росії, Білорусії, Сербії. Переможці отримали дипломи, призи і грошові винагороди.

Заплановано, що незабаром відеоролик-переможець фестивалю транслюватиметься на українських телеканалах у рамках інформаційної компанії, запровадженої Урядом, для формування негативного ставлення громадськості до проявів корупції та хабарництва.

Сьогодні відеоролик можна переглянути на порталі YouTube під назвою «Як корупція руйнує сім’ї»:

http://www.youtube.com/watch?v=ZgSrdRLMKHM

 

Error