Присутність у мережах:
22:12 Неділя, 21 липня 2024 року
Інформаційно-просвітницька робота

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА – ЕФЕКТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

17-19 грудня 2010 року в м. Києві під патронатом Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Андрія БОГДАНА пройшов V Національний фестиваль соціальної реклами під гаслом «Держава без корупції». Заступник Міністра Кабінету Міністрів України – Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики А. Й. БОГДАН урочисто перерізав стрічку на честь його відкриття.

Під час круглого столу Андрій БОГДАН, зокрема, зазначив: «Запобігання  корупції -  наша спільна справа. Влада та суспільство у цих питаннях мають рухатися назустріч один одному. І в цьому контексті, соціальна реклама розглядається нами як один із основних інструментів зміни ставлення населення до корупції».

Загалом на фестивалі було представлено 700 робіт, участь у фестивалі взяли 1300 осіб, переважна частина яких молоді соціально активні люди.

Найкращі роботи на тему «Держава без корупції» були відзначені Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики пам’ятними дипломами і будуть використані під час просвітницьких заходів щодо формування негативного ставлення до корупції.

Наразі Урядом України здійснюється активна робота щодо проведення постійних інформаційних кампаній з метою популяризації доброчесної поведінки як з боку державних службовців так і представників громадськості та бізнесу. Роботи-переможців фестивалю розглядаються як основа для майбутніх інформаційних кампаній з метою створення нетерпимого ставлення до корупції в Україні.

Error