Присутність у мережах:
22:10 Неділя, 21 липня 2024 року
Мультимедіа

Схеми. Корупція в деталях. Випуск 33

Олігарх та депутати: Коломойський у Раді. Ігор Коломойський – український олігарх при владі. Багато хто вважає, що саме завдяки його репутації та діям Україна утримала Дніпропетровщину від захоплення влади бойовиками-сепаратистами. Одним з тих, хто системно доводить, що олігарх Коломойський часом діє в інтересах свого бізнесу у збиток державі, є народний депутат Сергій Лещенко. Ці двоє днями зустрілись у парламенті на засіданні Комісії з питань приватизації.

Реакція. Обличчя влади – Олександра Павленко. У попередньому випуску ми розповіли про першу заступницю міністра охорони здоров'я Олександру Павленко. З'ясувалось, що вона займається сумісництвом. Хоч і з грудня минулого року Павленко працює в міністерстві, вона не припинила дію свідоцтва на право займатися адвокатською діяльністю, а це – порушення одразу трьох законів.

Судді й марнотратство. Вже майже рік через блокування роботи Вищої ради юстиції з боку колишніх регіоналів в Україні не може бути ні призначений, ні звільнений жоден суддя. За цей час назбиралося близько ста суддів, яким виповнилося 65 років і які за законом не можуть більше судити й повинні йти на пенсію. Тільки у минулому році на зарплату непрацюючим суддям-пенсіонерам було виділено понад 30 мільйонів гривень. Чи виправдані такі витрати, коли Україна у глибокій кризі? (Перший Національний)

 
Error