Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/ch642c2a08/bin-tmp//sess_jen0gkb3i4loqlf97esc5nddr7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch642c2a08/www/acrc.org.ua/manager/includes/config.inc.php on line 62
Останній день подачі заявок на Міжнародний конкурс журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні
Присутність у мережах:
11:48 Середа, 08 грудня 2021 року
Новини та події

Останній день подачі заявок на Міжнародний конкурс журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні

Міжнародний конкурс журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні

МГО «Українська Європейська перспектива» спільно з «Transparency International» УкраїнаІнститутом підтримки демократії (США) та ін.  при медійній підтримці «Радіо Свобода», «Лівий берег», телеканалів -  5 канал, ТВі та інших ЗМІ, оголошують конкурс журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні. 

Актуальність конкурсу: Сьогодні в українських ЗМІ публікується недостатньо об’єктивної інформації щодо стану корупції та боротьби із нею. Публікації або передачі, що з’являються, в основному залежать від політичних подій та часто не містять в собі глибокого аналізу або є заангажованими, тому не викликають довіри суспільства. Крім того, підтримки журналістів та міжнародної громадськості  потребує і Державна антикорупційна програма на 2011-2015 років.  Тільки впродовж 2011-2013 років мало бути реалізовано 135 заходів антикорупційної держпрограми, яка є однією з найбільш вартісних державних програм. Супротив проти завдань програми з боку чиновників всіх рівнів досить жорсткий. Державна програма має бути реалізована. 

Саме тому ініціюється проведення Міжнародного конкурсу журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні. В даний час єдиною надією побороти корупцію залишається спротив громадськості, на передньому краю якого виступають журналісти із своїми розслідуваннями. В сьогоденних реаліях українського життя це єдиний спосіб викрити кричущі факти корупції і, через привернення уваги громадськості, спробувати зупинити хоча б окремі її прояви. Журналістів, які викривають корупцію, треба захищати, і єдиним можливим захистом, на нашу думку, є міжнародне визнання таких журналістів, адже всесвітньо відомих журналістів важко заставити замовчати, змінити тему або навіть вбити. 

З умовами конкурсу можна ознайомитись тут. Додатки до умов конкурсу знаходяться тут.

Термін подачі матеріалів на конкурс - до 30 листопада 2013 року включно.

Пакет документів для участі в конкурсі надсилається на адресу Секретаріату звичайною або кур’єрською поштою.

Адреса: Ukrainian European Perspective

               Opletalova 1683/41 

               110 00  Praha 1

               Czech Republic

Tel/fax: +420 255 255 369 

E-mail: Konkurz@akmsv.cz

Секретаріат конкурсу знаходиться в приміщенні Громадської організації «Українська Європейська Перспектива». 

Запрошуємо організації  на правах співорганізаторів та медійних партнерів конкурсу.

Більше інформації на сайті конкурсу.

Error