Присутність у мережах:
21:52 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

1500 доларів США за ухилення від мобілізації

05.04.2015 16:22 2342
 
1500 доларів США за ухилення від мобілізації

Зараз Україна переживає важкі часи і всім необхідно об єднатися з єдиною метою – процвітання України. Але деякі державні службовці на «неоголошеній війні» в Україні продовжують зароблять гроші. Який крок у сторону розвитку антикорупційного законодавства допоможе покращити ситуацію в країні, що є на даний момент?

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області викрито діяльність групи осіб, які за гроші «допомагали» військовозобов’язаним ухилитись від мобілізації.

Так, задокументовано факт отримання неправомірної вигоди співробітником Житомирського обласного військкомату за попередньою змовою з двома посередниками – працівника органів внутрішніх справ та цивільної особи.

Зокрема, учасники цієї групи схилили призовника до дачі неправомірної вигоди в розмірі 1500 дол США за ухилення від призову за мобілізацією.

За отриману винагороду працівник обласного військкомату вилучив з особової справи військовозобов’язаного його облікову картку, оригінал якої надав йому на руки.

Усі члени групи затримані та на цей час підготовлено клопотання до суду щодо обрання стосовно них запобіжного заходу – тримання під вартою, про це йдеться у повідомленні управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error