Присутність у мережах:
00:20 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

2 тис доларів США за працевлаштування у Львівську державну фінансову академію.

17.03.2015 22:31 1920
 
2 тис доларів США за працевлаштування у Львівську державну фінансову академію.

Працевлаштування у вищі навчальні заклади стає елітним та бажаним, як у самих розвинутих країнах світу. Але, враховуючі рівень заробітної плати, хочеться дізнатись у потенційних кандидатів чи вони так люблять науку чи є інші мотиви?

По даним прес-служби прокуратури Львівської області 16 березня, завдяки скоординованим діям прокуратури Львівської області та ГУ МВС України у Львівській області під час одержання 2 000 доларів США неправомірної вигоди затримано виконувача обов’язків ректора Львівської державної фінансовою академії.

Вказані кошти посадовець вимагав від громадянки за працевлаштування до очолюваного ним вишу та подальше сприяння у професійній діяльності.

Під час проведення санкціонованого обшуку у службовому кабінеті посадовця було виявлено та вилучено 14 тисяч доларів США, а також «чорнові» записи. У помешканні зловмисника виявлено та вилучено 22 тисячі доларів США, 57 тисяч євро, 1,5 тисячі фунтів стерлінгів та 40 тисяч гривень. Крім того, вилучено понад 5 кілограмів виробів із золота.

За хабарництво ректору фінансової академії загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!