Присутність у мережах:
22:40 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

200 тисяч українських чиновників викладуть в інтернет Декларації про доходи

15.03.2015 18:12 2483
 
200 тисяч українських чиновників викладуть в інтернет Декларації про доходи

Ще один шаг на боротьбу з корупцією пропонує Міністерство юстиції України, а саме – відкрити декларації про доходи. Є надія не те, що наших чиновник це наштовхне тільки на «процвітання нації», а не на незаконне збагачення своїх близьких та рідних.

Починаючи з квітня Міністерство юстиції України розпочне створювати публічний електронний реєстр декларацій майже 200 тисяч українських посадовців. Про це в ефірі телеканалу «24» сказав міністр юстиції Павло Петренко.

Міністр у студії заявив наступне: «Закон «Про запобігання корупції» набуває чинності 25 квітня. Основна суть цього закону полягає в тому, що в Україні буде створений відповідний електронний реєстр декларацій чиновників. Зараз вони здають (декларації) у паперовій формі і в принципі це є певною перепоною для того, щоб аналізувати їхні дані з декларацій з даними банківських рахунків. Прийняли рішення створити публічний електронний реєстр декларацій чиновників. Він почне створюватися буквально з квітня. У цей реєстр будуть залиті декларації 200 тисяч чиновників. І Антикорупційне бюро, Антикорупційне агентство матимуть можливість, інструмент контролювати державних службовців».

Також міністр в ефірі нагадав, що в рамках боротьби з корупцією працює гаряча лінія Мін'юсту, на яку можна анонімно повідомити про відомі факти хабарництва. Павло Петренко запевнив усіх, що держава забезпечує захист тих, хто повідомляє про корупцію. Ще він повідомив, що держава гарантує анонімність, захист від переслідувань і навіть участь у програмі захисту свідка.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error