Присутність у мережах:
11:05 Субота, 10 червня 2023 року
Новини та події

60 тисяч грн. за «легалізацію» будинку

28.03.2015 21:59 2076
 
60 тисяч грн. за «легалізацію» будинку

Своєї черги дочекались і співробітники юстиції. Для когось це звучить гордо, а хтось лише «краде» гроші народу. Чи можна реалізувати амбітні проекти, коли на містах працюють «не чисті на руку» співробітники?

За інформацією департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України, 32-річний службовець підозрюється у вимаганні та одержанні хабара за вирішення питання, щодо видачі та реєстрації декларації про закінчення будівництва приватного будинку на території Київської області.

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в м. Києві затримали одного з працівників відділу оформлення речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Головного управління юстиції у Київській області.

Чиновник вимагав та одержав 60 тис. грн. неправомірної вигоди за вирішення питання, щодо видачі та реєстрації декларації про закінчення будівництва приватного будинку на території Київської області.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!