Присутність у мережах:
01:23 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Антикорупційне бюро почало навчання детективів

13.09.2015 14:05 97729
 
Антикорупційне бюро почало навчання детективів

Кожен з нас мріє опинитися у прогресивній країні з можливістю свого розвитку та життя без тиску зі сторони влади. Україна на даний час стоїть лише на початку цього шляху. Крок за кроком наша країна будує суспільство без корупції. Так, національне антикорупційне бюро приступило до навчання детективів.

«7 вересня ми підійшли впритул до початку роботи Бюро. Залишився останній етап із запланованих етапів, які були визначені в квітні 2015 року, - це проведення початкових тренінгів детективів. Після цього вони отримають можливість почати повноцінну роботу з проведення розслідувань конкретних кримінальних виробництв", - сказав директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на брифінгу.

За словами Ситника, тренінг для детективів проводитимуть українські та іноземні фахівці. Зокрема, до навчання залучені експерти з Канади, США, Грузії, Фінляндії.

Тренінг триватиме 5 тижнів для трьох груп загальною чисельністю 70 осіб.

При цьому Ситник закликав Верховну Раду прискорити формування конкурсної комісії для обрання антикорупційного прокурора. Він повинен бути призначений до 1 жовтня 2015 року.

«Ми бачимо, що зараз, коли ми впритул підійшли до початку роботи, на жаль, відбуваються не зовсім зрозумілі для мене речі в частині призначення антикорупційного прокурора. Я сподіваюся, що і Генеральна прокуратура і Рада зроблять все, щоб дати нам антикорупційного прокурора», - сказав він.

За словами Ситника, його відомство виконало всі умови, необхідні для початку роботи Антикорупційного бюро.

Нагадаємо, наприкінці серпня Національне антикорупційне бюро відібрало 70 перших детективів.

Очікується, що перші детективи приступлять до роботи в жовтні. Зарплата детектива складе 30000 гривень.

Всього в структурі НАБ працюватимуть 242 детектива. Щоб довести штат до такої кількості, будуть оголошені додаткові конкурси.

По матеріалам LB.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!