Присутність у мережах:
22:58 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

“Антикорупційний” Януковича ухвалять стоп-краном

05.03.2011 09:45 2486
 
Ключові слова:
“Антикорупційний” Януковича ухвалять стоп-краном

Верховна Рада України найближчим часом ухвалить антикорупційний закон України, запропонований президентом України Віктора Янукоича. Навіть якщо “частина опозиційно налаштованих депутатів будуть максимально докладати зусиль, щоб цього не сталось”.
 
Як передає кореспондент видання INTV, таку інформацію в ефірі телеканалу «Перший національний» у програмі «Шустер LIVE» повідомив мінстр юстиції України Олександр Лавринович.
 
При цьому він пояснив, що закон буде ухвалений в цілому як закон.
 
“Я впевнений в тому, що парламент ухвалить закон (антикорупційний закон – ред.), і навіть якщо частина опозиційно налаштованих депутатів будуть максимально докладати зусиль, щоб цього не сталось”, - впевнено скзазав він і додав: “Він буде ухвалений”.
 
Ми писали, що 3 березня, Верховна Рада розглянула дев’ять статей законопроекту про заходи запобігання і протидії корупції в Україні. Варто зазначити, що на засіданні парламенту в четвер депутати розглянули 9 з більш ніж 370 статей законопроекту.
 
При цьому парламентарі направили на третє читання першу статтю даного законопроекту, яка визначає ряд термінів, зокрема "близькі люди", "конфлікт інтересів", "корупційні правопорушення", "корупція".
 
Як повідомляється, статті 2-9 депутати розглянули, обговорили, проголосували по поправках до них, і затвердили їх у другому читанні. Зокрема, йдеться про статті, які регулюють питання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції, основні принципи запобігання і протидії корупції, статті, що визначають суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, статтю, що стосується суб’єктів, які здійснюють заходи з запобігання і протидії корупції, статтю, що стосується обмеження у відношенні використання службового положення, обмеження, що стосується сумісництва з іншими видами діяльності, обмеження, що стосується отримання подарунків і статтю, що стосується обмежень щодо роботи близьких людей.
Ірина ФОМИЦЬКА, INTV
закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error