Присутність у мережах:
17:30 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Британці перестали продавати The Economist в Україні через корупцію

08.08.2013 14:26 1825
 
Британці перестали продавати The Economist в Україні через корупцію

The Economist: В Україні можуть вести бізнес лише злочинці. Фото: lenta.ru

Видання KyivPost повідомило, що ще наприкінці квітня перестало отримувати примірники британського видання The Economist. Спочатку передбачалося, що проблеми — в ланцюзі постачань, але потім з'ясувалося, що видавці вирішили перестати продавати копії друкованого журналу через хабарі, які вимагала українська сторона.

Як повідомляється з посиланням на слова Анни Андрєєвої із Всеукраїнського передплатного агентства, в The Economist заявили, що в Україні можуть вести бізнес лише злочинці. За її словами, британці «схопилися за голови», дізнавшись про суми хабарів, які були потрібні для того, щоб відкрити бізнес в Україні. Зараз проблему ніби як вдалося вирішити, хоча Андрєєва не уточнює, яким чином. Представники The Economist підписують нові контракти, так що видання може знову з'явитися в Україні з цього місяця.

Раніше з подібними проблемами стикалися французькі видавці Harvard Business Review, які перестали постачати копії видання в Україні через проблеми з реєстрацією. Це видання вже відновило постачання.

The Economist — щотижневий журнал, який виходить з 1843 року. Тираж видання складає близько півтора мільйона примірників.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!