Присутність у мережах:
18:11 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Chevron прояснила ситуацію з хабарами у Львівській облраді

06.10.2013 00:03 2613
 
Chevron прояснила ситуацію з хабарами у Львівській облраді

Компанія Chevron заявила, що одним з основних її принципів є чесність у роботі з партнерами, тому ні про які хабарі депутатам Львівської обласної ради для того, щоб вони прийняли вигідне компанії рішення, не може бути й мови.

Про це йдеться в офіційній заяві Chevron, оприлюдненому на сторінці "Свободи "в Twitter.

Ця заява була викликана звинуваченнями на адресу львівських свободівців у тому, що вони нібито вимагали хабар з представників Chevron для прийняття рішення про видобуток сланцевого газу на території Львівщини.

"У Chevron спростували брехливі звинувачення регіоналів та їхніх соратників з приводу вимоги свободівцями хабара в 450 мільйонів гривень", - йдеться в Twitter "Свободи".

До цього посту прикріплено фото заяви Chevron. У цій заяві регіональний директор компанії Пітер Кларк підкреслює, що Chevron ніколи не скористається корупційними схемами для підписання будь-якого договору .

"Підкуп будь-кого з чиновників категорично заборонений політикою Chevron. Навіть якщо відмова піти на такий крок призведе до втрати компанією можливості розвитку бізнесу", - йдеться в заяві Chevron.

За даними прес -служби "Свободи ", після оголошення цієї заяви свободівці розблокували трибуну Львівської облради.

Варто відзначити, що весь цей документ присвячений тому, що компанія ніколи не дасть хабар, проте в ньому немає ні слова про те, що такий хабар у неї не вимагали.

Відповідно, питання "вимагання "хабара з боку свободівців залишається відкритим.

Нагадаємо, у четвер представники фракції "Свобода"у Львівській облраді заблокували трибуну ради, вимагаючи, щоб Chevron відповів на заяви фракції Партії регіонів в облраді про вимагання свободівцями хабара від компанії.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!