Присутність у мережах:
21:40 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Чиновники повинні вести переписку з пошти домена gov.ua або .укр

02.11.2015 21:29 102312
 
Ключові слова:
Чиновники повинні вести переписку з пошти домена gov.ua або .укр

Кабмін постановою від 21 жовтня № 851 доручив міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити використання посадовими особами для здійснення службового листування виключно через електронні поштові скриньки, що розміщені на серверах, що у доменній зоні GOV.UA або .УКР.

Також доручено привести власні доменні імена у відповідність до вимог до доменних імен державних органів в українському сегменті Інтернету.

Встановлено, що органи виконавчої влади, інші державні органи реєструють доменні імена для забезпечення подання в Інтернеті своїх офіційних веб-сайтів, надання доступу через Інтернет до електронних реєстрів, баз даних і інших інформаційних ресурсів, використання та обміну повідомленнями електронної пошти.

Реєстрація доменного імені здійснюється реєстрантом в домені GOV.UA і в разі необхідності в домені .УКР відповідно до правил реєстрації та використання доменних імен, встановлених адміністраторами зазначених доменів.

Для реєстрації доменного імені офіційного сайту в Інтернеті реєстранти використовують:

- В домені GOV.UA - слово (словосполучення) латинськими літерами, що відповідає повному або скороченому офіційному найменуванню реєстранта або абревіатурою його офіційного найменування;

- В домені .УКР - слово (словосполучення) кирилицею, що відповідає повному або скороченому офіційному найменуванню реєстранта або абревіатурою його офіційного найменування.

При використанні декількох доменних імен офіційним доменним ім'ям реєстранта є ім'я, що використовується для його офіційного сайту. Вказане доменне ім'я використовується для формування електронних адрес реєстранта.

Територіальні органи реєстрантів можуть реєструвати власні доменні імена із зазначенням місцезнаходження таких органів (область, район, місто, селище, село).

Джерело: Юридичний портал.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error