Присутність у мережах:
23:55 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Давід Сакварелідзе щодо реформування місцевих прокуратур

16.07.2015 17:30 90087
 
Давід Сакварелідзе щодо реформування місцевих прокуратур

Прокуратура України крок за кроком йде до європейських стандартів. Наступним кроком стане оновлення місцевих прокуратур. Можливо нові кадри нової прокуратури стануть тими, хто задає антикорупційний ритм правоохоронної сторони держави?

16 липня 2015 року відбувся брифінг заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе, під час якого він представив план реорганізації місцевих прокуратур.

Формування оновлених місцевих прокуратур буде відбуватися шляхом проведення чесного і прозорого конкурсного відбору. Вперше взяти участь у конкурсі на майже 700 керівних вакансій місцевих прокуратур зможуть як працівники прокуратури, так і люди, які ніколи до цього не працювали в цій системі, проте мають вищу юридичну освіту і 5-річний досвід роботи за фахом.

Як наголосив Давід Сакварелідзе, дуже важливо відкрити двері прокуратури для людей, які хочуть застосувати свій досвід і знання, аби зробити цей державний інститут більш прозорим, сучасним і ефективним - таким, що зможе реально захищати інтереси громадян. 

З 20 липня до 2 серпня 2015 року триватиме прийом документів для участі в конкурсному відборі. «Ми закликаємо всіх, хто має сили і бажання стати частиною змін, активно приймати в ньому участь», - зазначив заступник Генерального прокурора. 

Всю інформацію про хід проведення конкурсного відбору, його порядок і вимоги, можна знайти на офіційному сайті Генеральної прокуратури в спеціальному розділі www.gp.gov.ua/ua/reforms.

За матеріалами Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error