Присутність у мережах:
22:01 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Державні службовці щомісяця отримували 200 тисяч гривень хабара за дозвіл на вилов риби

08.08.2013 08:39 2181
 
Державні службовці щомісяця отримували 200 тисяч гривень хабара за дозвіл на вилов риби

vidomosti-ua.com

На Дніпропетровщині трьох службовців Державного агентства рибного господарства України затримали правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди у сумі 30 тис. гривень. - пише vidomosti-ua.com

Прокуратурою Дніпропетровської області, спільно з УСБУ області, затримано трьох службовців (зокрема з числа керівництва) Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства Державного агентства рибного господарства України в Дніпропетровській області.

Вказані особи протягом тривалого часу займалися вимаганням та отриманням неправомірної вигоди з фізичних та юридичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері промислового вилову риби в акваторії річки Дніпро, Дніпродзержинського, Нікопольського водосховищ та на інших підконтрольних ділянках. Винагороду ділки вимагали за не перешкоджання у здійсненні ними господарської діяльності з промислового вилову риби та не притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Службовці отримали хабар у сумі 30 000 грн. від директора приватного підприємства за сприяння у підприємницькій діяльності.

Проведеними заходами встановлено, що за злочинною схемою фігурантами щомісячно, шляхом вимагання, отримувалася матеріальна винагорода у сумі понад 200 000 грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться слідчим відділом слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області, працівниками УБОЗ та УСБУ.

Досудове розслідування триває.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error