Присутність у мережах:
18:45 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Екс-директору порту Севастополя дали 5 років умовно за хабар у $150 тисяч

08.08.2013 08:29 2203
 
Екс-директору порту Севастополя дали 5 років умовно за хабар у $150 тисяч

gate.crimea.ua

Колишній директор державного підприємства «Севастопольський морський торговий порт» за отримання хабара був засуджений до п'яти років позбавлення волі й звільнений від покарання з випробувальним терміном. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Севастополя (АР Крим). - передає nbnews.com.ua

Кримінальну справу стосовно колишнього директора ДП «Севастопольський морський торговий порт» за фактом отримання хабара було порушено прокуратурою Севастополя ще в 2010 році. У ході слідства було встановлено, що керівник порту зажадав із ЗАТ «Юніор Стар» $ 150 тис. За ці гроші він обіцяв не розривати з підприємством договір про пайову участь у реконструкції та експлуатації причалу № 87 на Павлівському мисі і укласти додаткову угоду про передачу фірмі багатофункціонального будівлі на тому ж причалі.

У листопаді 2010 року директор держпідприємства встиг отримати від «Юніор Стар» першу частину хабара – $ 35 тис. Однак у зв'язку з тим, що керівник приватної компанії звернувся за допомогою до правоохоронних органів, факт передачі грошей був зафіксований в ході слідчих дій.

Пізніше Ленінський районний суд Севастополя визнав підсудного винним не в отриманні хабара, а в шахрайстві, вважаючи, що керівник держпідприємства, вимагаючи $ 150 тисяч із ЗАТ «Юніор Стар», не користувався своїм службовим становищем і вимагав гроші не для себе. У зв'язку з цим прокуратура звернулася до Апеляційного суду з вимогою скасувати вирок і направити справу на новий розгляд.

До суду справа була направлена ​​з обвинувальним висновком за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди посадовою особою у великому розмірі. Підсудний був засуджений до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки.

У прокуратурі не уточнили ім'я обвинуваченого, однак у зазначений період посаду директора порту обіймав Юрій Кравцов.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!