Присутність у мережах:
03:37 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

Екс-мера Миколаєва засудили до 5 років в'язниці за шахрайство

09.07.2013 14:08 2402
 
Екс-мера Миколаєва засудили до 5 років в'язниці за шахрайство

Центральний райсуд Миколаєва засудив екс-мера міста Олександра Бердникова до 5 років позбавлення волі з відтермінуванням виконання покарання на 2 роки. Про це пише сайт ZN.UA.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста у понеділок, за вироком центрального райсуду, Бердников протягом двох років не має права виїжджати за кордон, працювати на керівних посадах.

Окрім того, за рішенням суду, він зобов’язаний виплатити підприємству «Є-Крим Миколаїв» присвоєні 2,5 мільйона доларів.

Прокуратура Центрального району Миколаєва вважає цей вирок дуже м’яким і оскаржить його в апеляційному порядку.

Бердникова засудили за шахрайство, привласнення і розкрадання майна, легалізацію відмивання доходів та службове підроблення.

Нагадаємо, мера Миколаєва було заарештовано 18 травня 2012 року, проти нього було порушено три кримінальні справи.

Остання кримінальна справа була порушена за частиною 4 статті 190 КК України (шахрайство).

Що стосується двох інших кримінальних справ, то вони були порушені раніше за частиною 5 статті 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння майна шляхом зловживання службовим становищем) та за частиною 2 статті 366 КК України (службове підроблення).

Причиною для порушення кримінальних справ та арешту Олександра Бердникова послужили його несумлінні дії відносно корейського інвестора пана Чой Йонг Гю, які мали негативні наслідки для іміджу України на світовому інвестиційному ринку.

Зокрема, громадянин республіки Південна Корея Чой Йонг Гю інвестував у розвиток сільського господарства Миколаївської області більше 2,5 млн. доларів США. Внесені корейським інвестором гроші були шахрайським шляхом привласнені екс-мером міста Миколаєва Олександром Бердниковим.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error