Присутність у мережах:
19:26 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Екс-мера Перевальська засудили до 7 років позбавлення волі

21.07.2013 10:15 2765
 
Ключові слова:
Екс-мера Перевальська засудили до 7 років позбавлення волі

Зокрема, Володимир Єсауленко отримав 7 років позбавлення волі, ще 3 роки він не має права займати керівні посади. Крім цього, суд постановив повністю конфіскувати його майно. Суворе покарання обумовлено тим, що в суді вдалося довести: Єсауленко не просто отримав хабар, а вимагав його у підприємця – ч. 3 ст. 368 КК України, пише сайт top.lg.ua.

Володимира Єсауленко спіймали «на гарячому» в березні цього року при передачі йому хабара в сумі 50 тисяч гривень.

В кінці 2011 року підприємець підписав з міською радою договір на придбання і подальший демонтаж комунального майна – підземних труб теплотраси – на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Під час проведення робіт з’ясувалося, що частина придбаного ним за договором майна відсутня, оскільки була демонтована раніше.

Підприємець запропонував міському голові переглянути умови договору і зменшити його вартість, але останній на цю пропозицію не погодився. Чиновник повідомив, що тільки в разі отримання від підприємця хабара в 50 тисяч гривень він не звертатиметься до суду за нарахуванням штрафних санкцій та надасть можливість надалі виконувати демонтажні роботи.

У слідчих діях брали участь Служба безпеки України, міліція, прокуратура.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!