Присутність у мережах:
21:56 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Екс-першого заступника Голови Нацбанку України та екс-голову правління ПАТ «Аграрний фонд» будуть судити

11.07.2015 19:43 89570
 
Екс-першого заступника Голови Нацбанку України та екс-голову правління ПАТ «Аграрний фонд» будуть судити

Корупційні схеми в Україні все більше починають нагадувати павутиння, попав до якого вже трудно виплутатись, а коли починаєш «барахтатись» то тільки погіршуєш своє становище. Так можливо потрібно знайти «отруту від павуків» чи почати «прибирати у себе вдома»?  

Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника Голови Національного банку України та колишнього голови правління ПАТ «Аграрний фонд» за обвинуваченням у вчиненні заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовим становищем ( ч. 5 ст. 191 КК України).

Як встановлено досудовим розслідуванням, зазначені службовці у лютому 2014 за попередньою змовою із групою осіб під керівництвом С. Курченка, у тому числі службовими особами підконтрольної останньому банківської установи, протиправно заволоділи майном ПАТ «Аграрний фонд» на суму понад 2 млрд грн при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої державної позики (далі ОВДП).

Вказані ОВДП на суму 2 млрд грн заблоковані в інтересах Національного банку України.

За матеріалами управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error