Присутність у мережах:
22:46 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Фіскальна служба продовжує «збирати дань». Старшого оперуповноваженого ДФС підозрюють в отриманні 220 тисяч гривень хабара.

21.03.2015 12:45 2098
 
Фіскальна служба продовжує «збирати дань». Старшого оперуповноваженого ДФС підозрюють в отриманні 220 тисяч гривень хабара.

Поки країна продовжує боротися із негативним впливом «скритої війни» наша державна фінансова машина «випльовує» зайві запчастини, що заважають їй працювати. Цей процес може як налагодити її роботи так і створити дуже негативні наслідки.

Прес служба прокуратури Запорізької області повідомила про підозру в отриманні неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі (ч.3 ст. 368 КК України) старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах облуправління Державної фіскальної служби, якого було затримано на гарячому під час отримання 220 тисяч гривень хабара.

Як повідомив під час брифінгу заступник прокурора області Петро Черний, ці гроші податківець отримав через посередника за не притягнення керівника та головного бухгалтера одного з комерційних підприємств до кримінальної відповідальності за несплату податків.

Встановлено також, що працівник фіскальної служби діяв через посередника, з яким в подальшому повинен був розділити отримані злочинним шляхом гроші. Наразі йому також повідомлено про підозру в співучасті в одержанні неправомірної вигоди.

Прокуратура звернулась до Орджонікідзевського райсуду м. Запоріжжя з клопотанням про арешт підозрюваних. Однак суддя своїм рішенням обрав запобіжний захід для фігурантів справи у вигляді домашнього арешту. Наразі слідчий прокуратури готує апеляційну скаргу на це рішення.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error