Присутність у мережах:
21:48 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Головний державний виконавець Державної виконавчої служби України затриманий на хабарі

31.03.2015 23:57 4912
Головний державний виконавець Державної виконавчої служби України затриманий на хабарі

Високопоставлені чиновники не спроможні держати себе в руках. Можливо при обранні на високі посади у державних органах потрібно проходити тест на хабарництво? Або більш сурове покарання буде мотивувати наших можновладців?

Генеральною прокуратурою України спільно з працівниками Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України задокументовано злочинну діяльність адвоката та головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України, які вимагали та одержали від представника іноземного підприємства за сприяння у стягненні коштів з підприємства боржника у межах виконавчого провадження неправомірну вигоду у розмірі 4 700 дол США. Про це повідомило Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України та адвоката під час одержання неправомірної вигоди затримано, їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 106 тис грн кожному.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error