Присутність у мережах:
14:23 Четвер, 21 вересня 2023 року
Новини та події

Голову сільської ради затримали на отриманні взятці у розмірі 500 тисяч гривень

19.03.2015 10:35 2689
 
Голову сільської ради затримали на отриманні взятці у розмірі 500 тисяч гривень

Більша частина сільських рад в Україні є дотаційними. Для зміни цієї ситуації вони намагаються залучати інвестиції, але деякі з сільських голів живуть і зараз корупційним минулим. Чи стане наше село прибутковим і знайде своїх інвесторів чи залишиться у «безодні»?

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області викрили голову однієї з сільських рад Рівненського району під час отримання неправомірної вигоди у розмірі у понад 500 тисяч гривень. Таку суму, як повідомляє офіційний сайт МВС, ділок забажав від громадянина за позитивне вирішення питання щодо підготовки та затвердження проекту землеустрою надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,25 гектара.

Детальніше про затримання посадовця розповів заступник начальника УБОЗ УМВС України в Рівненській області Володимир Мамай на прес-конференції 18 березня: «Під час отримання коштів Обарівський сільський голова поводився обережно. Неподалік знаходились люди, які спостерігали, щоб поблизу ніхто не ходить, не їздили підозрілі автомобілі. Підійшовши до особи, яка давала хабар, чиновник запропонував покласти гроші у його автомобіль».

Через кілька годин у Рівному правоохоронці затримали землевпорядника під час отримання неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень від того ж громадянина.

- Посередник за знайомство із «правильними» людьми та сприяння у підготовці документів на землю вимагав грошову винагороду у розмірі 10 відсотків від загальної суми хабара, - зазначив Володимир Мамай. – Сільський голова й землевпорядник затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Рівненського МВ УМВС. Готуються матеріали щодо повідомлення зловмисникам про підозру у вчиненні тяжкого злочину та обрання їм запобіжного заходу.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!