Присутність у мережах:
18:09 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

ГПУ: Мельник зараз перебуває у Каліфорнії

16.09.2013 12:30 2305
 
ГПУ: Мельник зараз перебуває у Каліфорнії

lb.ua

У Генеральній прокуратурі України офіційно заявили, що зниклий з-під домашнього арешту колишній ректор Податкової академії Петро Мельник перебуває у США, в штаті Каліфорнія. — передає korrespondent.net

"До Генеральної прокуратури України 9 вересня 2013 року від Укрбюро Інтерполу надійшла інформація про встановлення місця перебування на території США (місто Сан-Маркос, Каліфорнія) Мельника П.В.", - наголошується в документі від відомства.

Раніше, 10 вересня, Міністерство закордонних справ України заявляло, що нічого не знає про затримання в Сполучених Штатах Америки колишнього ректора університету Податкової служби Петра Мельника.

Нагадаємо, 9 вересня газета КоммерсантЪ-Украина з посиланням на джерело в дипломатичних колах написала, що Мельник перебуває в США, де його затримала американська поліція.

***

Мельника затримали 27 липня під час отримання від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тисяч і 80 тисяч грн за вступ їхніх родичів у ВНЗ, яким він керував.

1 серпня Печерський райсуд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. 7 серпня на Мельника одягли електронний браслет для відстеження місця його перебування.

9 серпня стало відомо, що Мельник втік з-під домашнього арешту, знявши електронний браслет. 14 серпня його оголосили в міжнародний розшук.

3 вересня були оприлюднені імена міліціонерів, яких звинувачують у втечі Мельника. Зараз матеріали обвинувачення передані прокуратурою до суду.

Нагадаємо, що 30 серпня прокуратура Київської області встановила особи двох міліціонерів, з вини яких з-під арешту втік колишній ректор Податкової академії Петро Мельник.

Пізніше, 31 серпня, представники МВС неофіційно повідомили, що екс-ректор Петро Мельник, який був оголошений у міжнародний розшук, може перебувати в Австрії.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!