Присутність у мережах:
21:39 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Громадський люстраційний комітет назвав 50 чиновників, які потрапляють під люстрацію

28.02.2015 21:57 2599
 
Громадський люстраційний комітет назвав 50 чиновників, які потрапляють під люстрацію

Люстрція в Україні набирає обертів. Коли вона почалась, у жовтні 2014 року, ніхто не знав який результат вона принесе. Успіхом у проведенні такої люстрації в України можливо лише в одному випадку, якщо Громадський люстраційний комітет буде виконувати свої обов’язки старанно та відповідально.

За даними Укрінформ керівник інформаційного відділу у громадському люстраційному комітеті (який очолює нардеп Єгор Соболєв), Олександра Дрік, повідомила на прес-конференції назвала 50 чиновників, які повинні бути звільнені в рамках Закону «Про очищення влади».

«Ми склали список 50 посадових осіб, які повинні бути звільнені, оскільки вони займали свої посади з 25 лютого 2010 по 22 лютого 2014 в сукупності більше одного року або працювали під час Євромайдан і не звільнилися за власним бажанням, і ми будемо домагатися, щоб ці посадові особи були звільнені », - сказала вона.

У цей список осіб, що підлягають люстрації потрапили: два заступника міністра внутрішніх справ, заступник глави Адміністрації Президента, сім керівників і заступників керівників центральних органів влади, один голова облдержадміністрації, один заступник міністра, чотирнадцять працівників Податкової, шістнадцять співробітників МВС, шість прокурорів і двоє посадових осіб Державної судової адміністрації.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error