Присутність у мережах:
23:19 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ НЕ СХВАЛЮЄ ПЕРЕВІРОК ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА РЕПРИВАТИЗАЦІЇ, ЗАЯВЛЯЄ ПРЕМЄР-МІНІСТР

06.07.2007 00:08 4623
 

Кабінет міністрів України не схвалює перевірок приватизації та повторної приватизації, заявив прем’єр-міністр України Віктор Янукович у середу на прес-конференції у відповідь на питання про позицію Уряду щодо перевірки приватизації державного підприємства Луганськтепловоз.  

"Уряд і я особисто рішуче настроєні проти будь-яких перевірок процесів  приватизації та повторної приватизації. Така збиткова, як показує 2005 рік, практика призвела до того, що інвестори покидають країну, осоромлюючи нашу націю на увесь світ”,- зазначив Віктор Янукович.  Він сказав, що Уряд вдіреагує на такі пропозиції. Віктор Янукович також наголосив на тому, що рішення суду у справі Луганськтепловоз стало першим вісником того, що концепція захисту приватної власності не має ваги  в Україні.  "Ми не можемо цього допустити”,- сказав він.

25 червня, Господарський Суд Києва частково задовольнив заяву ВАТ Дніпровагонмаш (Дніпропетровська область) та постановив, що угода про купівлю-продаж 76% акцій підприємства Луганськтепловоз є недійсною. Суд також постановив, що переможець тендеру, Брянський машинобудівний завод зобов’язаний повернути відповідний пай Уряду України.

Луганськтепловоз виробляє дизельні та електричні потяги, двигуни, трамваї, запасні частини для залізнодорожного транспорту, шахтарське обладнання та господарську техніку.

Інтерфакс-Україна

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error