Присутність у мережах:
19:43 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Кірєєв засудив до п'яти років умовно співробітника МВС, який отримав хабар біля входу в міністерство

19.09.2013 17:23 2582
 
Кірєєв засудив до п'яти років умовно співробітника МВС, який отримав хабар біля входу в міністерство

korrespondent.net

Співробітник Міністерства внутрішніх справ, який отримав хабар у розмірі 20 тис. гривень біля головного входу в міністерство, засуджений до п'яти років позбавлення волі із випробувальним терміном у два роки. — передає korrespondent.net

Відповідне рішення 11 вересня виніс суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв.

У матеріалах справи йдеться, що інспектор департаменту громадської безпеки МВС був затриманий 7 серпня під час отримання хабара.

За даними слідства, міліціонер вимагав хабар від підприємця за сприяння у видачі довідок -рахунків для здійснення діяльності, пов'язаної з продажем автотранспорту.

Суд визнав працівника міліції винним, класифікувавши його дії як зловживання впливом, і засудив його до п'яти років позбавлення волі із дворічним випробувальним терміном. Обвинувачений беззастережно визнав свою провину і розкаявся у скоєному.

Виносячи вирок, суддя врахував позитивну характеристику обвинуваченого за місцем проживання і роботи та відсутність перебування на обліку у нарколога і психіатра.

Крім того, суд звільнив правопорушника з посади і позбавив його звання підполковника міліції.

Як з'ясувалося в процесі слідства, раніше засудженому вже вдавалося незаконно отримати від підприємця ще 20 тис. гривень. Таким чином, загальна сума неправомірної вигоди, отриманої вже колишнім міліціонером, склала 40 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що 16 вересня прокуратура Києва затримала 33-річного арбітражного керуючого за хабар у 300 тисяч доларів.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!