Присутність у мережах:
00:03 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Кличко починає активні кроки по боротьбі з корупцією у Києві

01.03.2015 20:40 2431
 
Кличко починає активні кроки по боротьбі з корупцією у Києві

На цьому тижні Кличко підписав два дуже важливі документи на шляху боротьби київської влади з корупцією. Так, згідно розпорядження що підписав мер міста, 10 березня розпочнеться люстраційна перевірки першого заступника голови КМДА, заступників голови та керівників структурних підрозділів Київської адміністрації. Другим важним документом стало розпорядження про створення Антикорупційної ради при Київському міському голові.

Розпорядження про початок люстраційної перевірки передбачає, що такі держслужбовці,  які підпали під перевірку, повинні в 10-денний термін подати відповідні заяви, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, а також копію паспорта громадянина України в Управління кадрової роботи і нагород КМДА.

Після цього Управління кадрової роботи повинно у триденний термін, після отримання документів, повинно розмістити інформацію про початок проходження перевірки відповідної особи на сайті КМДА.

Щодо створення Антикорупційної ради при Київському міському голові, то відповідно цього розпорядження, це буде постійно діючий консультативно-дорадчий орган.

Головна мита цієї ради – це здійснення систематичного аналізу стану запобігання і протидії корупції у Київраді і КМДА, райдержадміністраціях, їх структурних підрозділах, підприємствах, установах та організаціях комунальної форми власності.

Однією із показових рис такої ради є той факт, що вона залучатиме громадськість до формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики.

Хочемо нагадати Вам, що у листопаді 2014 року Кличко створив «антикорупційний телефон», а саме: 0965881188.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!