Присутність у мережах:
22:52 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Командувача Збройними Силами України звільнено за контракт оренди гелікоптерів

26.05.2007 15:00 3304
 
Командувача Збройними Силами України звільнено за контракт оренди гелікоптерів

Генерал-лейтенанта Валерія Фролова звільнено з посади командувача Збройних Сил України за підписання контракту з приватною організацією на орендування 16 воєнних гелікоптерів терміном на п’ять років, заявив міністр оборони України Анатолій Грищенко.

"Генерал-лейтенант Валерій Фролов – досвідчений офіцер, котрий володіє необхідними спеціальними знаннями та досвідом. Віддаю йому належне за оригінальність підходу до вирішення питання та організаторські вміння, але проблеми, які виникли та поставили під сумнів його подальшу роботу на посаді командувача Збройними Силами почалися з його рішення про орендування не використовуваної власності воєнного призначення”,- сказав він.

"Перевірка контракту вказує на те, що він не належно захищає інтереси Збройних Сил України. Контракт було складено без виконання оцінки технічного стану згаданих гелікоптерів, та ринкової вартості їх орендування, що є правовим порушенням”,- заявив Гриценко. "Представникам міністерства оборони доведеться постати у суді, щоб виправити ситуацію та захистити  інтереси Збройних Сил України”,- зазначив Міністр.

26 червня Президент Віктор Ющенко підписав Указ про звільнення В.Фролова з посади командувача Збройних Сил України, та призначення на цю посаду Івана Свіди.

Інтерфакс-Україна

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error