Присутність у мережах:
02:13 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Корупційні дії заступника мера Києва Павла Рябікіна привернули увагу прокуратури міста Київ

12.03.2015 23:36 2282
 
Корупційні дії заступника мера Києва Павла Рябікіна привернули увагу прокуратури міста Київ

Поки київський голова налагоджує антикорупційну політику його заступник падає приклад «чиновника року». Так антикорупційні дії київської влади це реальні кроки чи черговий «фейк»? Також постає питання як далеко ми від «європейського життя»?

У блозі на Українській правді голова фракції «Демократичний Альянс» у Київраді Василь Гацько пише про те, що 19 листопада громадянин України Павло Рябікін подав заяву про передачу йому земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під житлово-офісну.

Згодом, тепер вже як заступник міського голови, той же Павло Рябікін підписав та погодив подання до проекту рішення Київради про передачу собі, як громадянину, вказаної вище земельної ділянки.

Проект землеустрою розглянув Департамент земельних ресурсів, який підпорядкований тому ж Павлу Рябікіну, і, наче нічого не відбувається підозрілого, підготував проект рішення та передав його далі згідно процедури.

26 лютого прокуратурою складено на заступника Кличка протокол про корупційне правопорушення. Матеріали передано до суду.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!