Київський військовий ліцеї Івана Богуна тоне в корупційному скандалі. - пише ICTV
Про це твердять активісти, зокрема й член батьківського комітету ліцею.
Місяць тому начальника військового вишу генерал-майора Данила Романенка затримала СБУ нібито за хабар в 5 тисяч доларів.
Координатор Офіцерської громадської ініціативи Ігор Рудич твердить, що за Романенка до ліцею першочергово вступали за гроші, або за рекомендаційними списками чиновників з Міноборони та народних депутатів. Іноді хабар сягав і 20 тисяч доларів.
А одна із матерів ліцеїста каже, там так зацькували її сина, що того шпиталізували.
«Те, що зробили з моєю дитиною, 7 з половиною тисяч на психолога...Ви мені пробачте, коли Романенко, генерал, підходить до моєї дитини і каже: «Чуєш,пацан, матері привіт. Дитина як стояла, так от і впала», - каже колишня голова батьківського комітету 5-ої роти військового ліцею Богуна Ольга Пальчикова-Козуб.
«Корупцією ліцей хворий весь, там не тільки Романенко, там і батьківські комітети. А через те, що пані Оля просто не хотіла брати участь у цих корупційних оборудках, усунув її», - говорить координатор Офіцерської громадської ініціативи «Чисті погони» Ігор Рудич.