Присутність у мережах:
15:34 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

Корупція на Південно-Західній залізниці. Кабмін звільнив її керівника

05.03.2015 22:13 2650
 
Ключові слова:
Корупція на Південно-Західній залізниці. Кабмін звільнив її керівника

Хвиля звільнення корумпованих чиновників на Україні – це ознака того, що йде очищення влади або сурова реальність того, як далеко ми відстаємо від європейських держав у цьому показнику? Відповідь на це питання має тільки час та майбутні народні обранці.

Канал 24 повідомив, що під час засідання уряду Прем'єр міністр України Арсеній Яценюк відсторонив керівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина від виконання обов'язків та попросив правоохоронців невідкладно порушити кримінальне провадження щодо нього.

"У ЗМІ з’явилася інформація про корупцію на Південно-Західній залізниці, керівник Олексій Кривопішин. За даними ЗМІ, за кошти держави він побудував спортивно-дозвільний комплекс "Olimpic village"... Прошу правоохоронні органи невідкладно порушити кримінальне провадження… Ми з членами уряду домовилися невідкладно відсторонити керівника Південно-Західної залізниці від виконання обов’язків, термінове службове розслідування і разом з правоохоронними органами поставити крапку у зловживаннях цього посадовця", — заявив Яценюк.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error