Присутність у мережах:
18:18 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Корупція — причина загибелі кожної сьомої російської компанії

13.07.2013 10:11 2959
 
Корупція — причина загибелі кожної сьомої російської компанії

Корупція є причиною зупинки кожного сьомого бізнесу в Росії. Про це заявив глава Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) Олександр Шохін.

За його словами, такі дані були отримані в результаті дослідження, яке провели РССП і аудиторська компанія KMPG. Шохін додав, що третина російських та іноземних інвесторів вважають корупцію чинником, що обмежує інвестиції.

При цьому, за даними РССП і KMPG, більшість іноземних інвесторів відзначають поліпшення інвестиційного клімату в Росії. Багато хто з них називають ключовим фактором при виборі регіону для бізнесу підтримку регіональної влади.

Результати опитування серед іноземних інвесторів також показали, що вони відзначають поліпшення інвестиційного клімату в Росії, але це відбувається недостатньо швидко. Ключовим же фактором при виборі регіону, де розташовувати бізнес, є підтримка регіональної влади.

Згідно з опитуванням UBS і Campden Research, результати якого були оголошені в 2012 році, 55 відсотків бізнесменів вважають корупцію «гальмом» російської економіки. При цьому в 2009 році аналогічне дослідження показало цифру в чотири відсотки, що в 13 з гаком разів менше.

За матеріалами Інтерфакс

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!