Присутність у мережах:
22:22 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Лавриновичу жодного разу ніхто не доповідав про корупцію в українських судах

13.10.2013 21:24 2847
 
Лавриновичу жодного разу ніхто не доповідав про корупцію в українських судах

До Вищої ради юстиції жодного разу за весь час не було жодного звернення з приводу корупції в судах України. Про це заявив глава ВРЮ Олександр Лавринович.

«Немає жодного звернення! Корупція, я вам скажу, існує в усьому світі і зникне корупція тільки тоді, коли людства чи не стане», - заявив пан Лавринович в інтерв'ю «Радио Свобода».

Разом з тим, він не став приховувати, що українські судді завжди виносять об'єктивне рішення.

«У нас рівень мотивацій при прийнятті рішень у судах, які відрізняються від правосвідомості, яке базується на законах, вище, ніж в інших країнах. Я можу з цим погодитися, оскільки ми бачимо і за зверненнями громадян, ця проблема існує. І коли починаєш розбиратися, чому винесено таке рішення, навіть якщо немає ніяких доказів, зрозуміло, що або зовсім некваліфікований суддя, або він мав іншу мотивацію на прийняття рішення», - зазначив глава ВРЮ.

Як повідомляв НБН, Верховна Рада підтримала постанову про прийняття за основу та в цілому законопроекту № 2522а «Про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів». За даний документ проголосували 244 народних депутати.

Нагадаємо, в ході обговорення даного документа в парламенті опозиція зажадала повернути його в комітет для доопрацювання.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error