Присутність у мережах:
22:59 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Ліквідовано «конвертаційний» центр з обігом 150 млн. грн. на рік

04.05.2015 11:29 76379
 
Ліквідовано «конвертаційний» центр з обігом 150 млн. грн. на рік

Щодня ми йдемо на роботу, хто до шахти, хто до офісу, хто до автобусу, а потім наприкінці місяця очікуємо законно отриману нами зарплатню. Але є певна кількість осіб у нашій країні, які кожного дня йдуть на роботу до «вкради у своєї країни нормальне життя». Цікаве місце роботи, де з однієї сторони хтось працює, а з іншої, краще не робили. Але кожна така особа повинна знати, що вихід із цієї «професії» тільки один – в’язниця.

За повідомленням прес-служби прокуратури Чернігівської області стало відомо, що на Чернігівщині в результаті спільних дій прокуратури Чернігівської області, Служби безпеки України та працівників Головного управління державної фіскальної служби припинено протиправну діяльність злочинного угруповання, яке спеціалізувалось на проведенні фінансових оборудок з виведення безготівкових коштів у тіньовий обіг.

Правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч.3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що зловмисники зареєстрували на території Чернігівської та Київської областей понад 50 фіктивних комерційних структур, на банківські рахунки яких підприємства перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товари чи наданні послуги. У подальшому ці кошти знімались готівкою та привласнювались махінаторами.

За свої протиправні послуги «конвертатори» залишали собі до 8 відсотків загальної суми, а решту передавали представникам підприємств-замовників. Тільки в поточному році обсяги обертів підприємств, які входили у транзитно-конвертаційну групу, склали понад 150 мільйонів гривень.

Результатом санкціонованих обшуків у приміщеннях «конвертаційного центру» стало вилучення значної кількості готівки, печаток фіктивних комерційних структур, чекових книжок, фіктивної фінансової документації.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error