Присутність у мережах:
18:57 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Мельника оголосять у міждержавний розшук

12.08.2013 23:00 2211
 
Мельника оголосять у міждержавний розшук

lb.ua

Після сьогоднішнього рішення Печерського районного суду про затримання ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника, який підозрюється в отриманні хабарів, можуть оголосити у міждержавний розшук.

Про це після засідання суду зазначив прокурор Сергій Овчаренко, пише УНІАН.

Водночас начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков у коментарі Укрінформ наголосив, що Мельника оголосять поки що у міждержавний розшук.

«Після одержання судової ухвали про затримання підозрюваного (Мельника - ред.) МВС розгляне питання про оголошення його у міждержавний розшук (по країнах СНД - авт.)", - сказав Бурлаков.

Він також поінформував, що у міжнародний розшук екс-ректора буде оголошено лише після прийняття "певних процесуальних рішень".

Нагадаємо, 12 серпня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого про зміну запобіжного заходу стосовно Мельника з домашнього арешту на затримання. 9 серпня правоохоронці повідомили, що Мельник втік з-пiд домашнього арешту, позбувшись електронного браслета. Правоохоронці оголосили його в розшук. У прокуратурі вже заявили, що перевірять, чи не причетна міліція до втечі Мельника. У міліції припускають, що Мельник може втекти до Росії або Білорусі.

1 серпня суд обрав для Мельника запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а 7 серпня на нього одягли електронний браслет.

Нагадаємо, 27 липня ректора Податкового університету Петра Мельника затримали за одержання 120 тис. грн хабара. Ректор вимагав і отримав вiд двох українцiв хабарi розмiром 40 тис. грн i 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до свого вишу.

zaxid.net

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!