Присутність у мережах:
03:27 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

Мельника помістили під домашній арешт

01.08.2013 15:55 2165
 
Мельника помістили під домашній арешт

Фото Олександри Терещук, ТВі

Петра Мельника, колишнього ректора Податкової академії, якого підозрюють в отриманні хабарів, помістили під домашній арешт, оголосили своє рішення судді Печерського райсуду. — пише korrespondent.net

Таким чином, підозрюваний перебуватиме вдома, йдеться в рішенні суду.

Як повідомлялося, ректор Податкової академії Петро Мельник, якого підозрюють у хабарництві, розповів про те, що справа проти нього - це провокація, і він особисто написав заяву про звільнення.

Як повідомлялося, ректору Податкової академії Петру Мельнику вчора, 31 липня, зробили операцію, після якої він досі перебуває у важкому стані.

Раніше Петра Мельника доставили на засідання Печерського райсуду машиною швидкої допомоги.

Нагадаємо, Мельника затримали 27 липня співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Згідно з інформацією силовиків, він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 і 80 тисяч грн за вступ їхніх родичів до свого ВНЗ.

Мельника затримали на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. Після закінчення цього часу ректора відпустили. За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error